Znowu nici z Neostrady

Kurcze, trzy dychy na karku i dwukrotne oszukanie przez Tepsę na koncie a durny da.killa ciągle nie nauczył się nie wierzyć tepsiarzom…

Właśnie zakończyło się moje trzecie podejście do Neostrady. Oczywiście tak samo jak za pierwszym i drugim razem.

Po tym jak poproszono mnie o cierpliwość odczekałem dwa dni i dzisiaj znów zadzwoniłem na Błękitną Linię. I już nie było sympatycznie. Poprosiłem od podanie terminu, w którym mogę spodziewać się dostawy modemu. Konsultantka powiedziała, że termin może podać dopiero w przyszłym tygodniu (!!!) i przy okazji wspominania niedoszłej poniedziałkowej dostawy powiedziała coś na temat adnotacji o „niemożliwościach technicznych”. Tak sobie mimochodem to rzuciła i wróciła do sprawy dostawy modemu. Nie dałem się zmylić i przyczepiłem się do tej adnotacji. Okazało się, że jednak jest gdzieś tam dopisek o zbyt dużej odległości od centrali.

Noszkurwa…

Po raz trzeci ten sam numer? To dlaczego się durna pinda zarzekała, że na 100% już nas zasięg Neostrady obejmuje? Dlaczego dwie inne pindy i jeden pindol, do których wydzwaniałem nie widzieli tego dopisku? Dlaczego dzwoniący w kółko Facet Od Linii, który uparcie chce mnie podłączyć nie wie, że jestem poza zasięgiem? Dlaczego pinda, z którą dzisiaj rozmawiałem, mimo zauważenia pierdzielonej adnotacji dalej chce mi wyznaczać termin dostawy modemu?

Oczywiście powiedziałem, że nie jestem już zainteresowany Neostradą i poprosiłem o wycofanie zamówienia. Pinda stwierdziła, że ona nie może anulować, co najwyżej ja mogę po odebraniu modemu odpuścić sobie aktywację! Powiedziałem, że nie ma o tym mowy, nie życzę sobie tego modemu i dodałem, że ma jak najszybciej powiadomić Faceta Od Linii, że nie będzie żadnego podłączania Neostrady i zostaje SDI. Obiecała że to zrobi, ale ja nie mam złudzeń i czekam na kłopoty…

Przy okazji ciekawostka. Tepsa udostępnia możliwość sprawdzenia online stanu zamówienia Neostrady po wpisaniu jego numeru w formularzu. Formularz tak wygląda w Firefoksie 2.0.0.2 pod Linuksem:

Formularz Tepsy

W Operze 9.10 pod Linuksem:

Formularz Tepsy

W Firefoksie 2.0.0.2 pod Windows XP:

Formularz Tepsy

I w Internet Explorerze 7 pod Windows XP:

Formularz Tepsy

Ładny formularz, prawda? Bardzo użyteczne narzędzie.

Może Ci się również spodoba