Co zamiast Liveboksa?

You may also like...

2 komentarze

 1. Kuba Dirska pisze:

  Ja długi czas używałem routera D-link. Z dość tanich rozwiązań zupełnie niezły – ale po roku zaczął się wieszać, nawet kilka razy dziennie.
  Poszukałem nieco i postanowiłem postawić na niezawodne urządzenia, czyli Cisco. Wypadło na ich nieco tańszy branding czyli Linksys.

  Od pół roku jestem wolnym człowiekiem.

  Nie dotykam routera (bramki), chodzi sobie na okrągło a zasięg sieci mam niemal trzy razy większy niż z D-Linkiem. Jedyne co mi doskwiera, to na oryginalnym oprogramowaniu nie mogę przypisać urządzeniom stałego IP w mojej podsieci. Ale jakoś już przywykłem, bo negocjowanie IP nie trwa długo. Nie miałem potrzeby używania print serwera więc mój model WAG54G2 nie będzie dla Ciebie odpowiedni. Ale jestem pewien, że znajdziesz w ich ofercie co potrzeba.

 2. xyz pisze:

  A nie możesz po prostu połączyć Liveboksa z tym Asusem, wyłączając w Liveboksie wszystkie funkcje po kolei i ustawiając go w tryb bridge, jednocześne tak konfigurując Asusa żeby rozgłaszał sygnał z Liveboksa?

  A jeśli już masz tego Liveboksa i może służyć za modem ADSL to może wykorzystaj go właśnie jako model i wybierz sobie coś obsługiwanego przez np. OpenWRT ( http://oldwiki.openwrt.org/TableOfHardware.html ) z dwoma portami USB, wtedy możesz sobie dopiąć do tego dysk i drukarkę i np. na ten dysk zaciągać torrenty.