Co robię, gdy mnie tu nie ma?

You may also like...

15 komentarzy

 1. Flind pisze:

  Przez chwilę poczułem się jak na relacji z rajdu Formuły1. Sport u nas jest teraz na topie, więc zdjęcia i skojarzenia dziwić nie powinny. :)

 2. mt3o pisze:

  mnie się to jednoznacznie kojarzy z koszeniem trawy. Może dlatego, że mam za sobą hektar skoszonego trawnika…

 3. Jak ja chciałbym mieć tylko hektar! :)

 4. taihen pisze:

  Ganialne, siła spokoju. Muszę wpaść.

 5. A tę skoszoną trawę to się potem jakoś zbiera czy się wchłania w podłoże?

 6. Cała trawa zostaje na polu (tylko z greenów zbieramy, ale tam tnie się na kilka milimetrów i leżące źdźbła robiłyby różnicę). Gdybyśmy zbierali, to po miesiącu nie byłoby gdzie tego składować :)

 7. Inna sprawa, że zbieranie z tylu hektarów też zajmowałoby trochę czasu :)

 8. CoSTa pisze:

  Killa, biorę dzieciaka i żonę pod pachę, kilku kumpli i czarterujemy kilka dołków oraz to miejsce, w którym się pije. Dzieciak ustawi juniora, żona zrobi zarąbisty placek czekoladowy a ja będę pił piwo wymawiając się, że przecież tak fajnie i aktywnie spędzam wolny czas :)

  Fajne foty :)

 9. Trochę OT, ale skoro już jesteś zawodowcem to moze będziesz mógł mi podpowiedzieć. Mam zmasakrowaną kosiarkę którą dostałem od mamy. Złom totalny, ale z bardzo sprawnym silnikiem. Odpala zawsze na pierwsze szarpnięcie i generalnie cud miód.
  Nie wiesz czy gdzieś jest jakiś serwis, producent, whatever gdzie mógłbym kupić kosiarkę bez silnika w rozsądnej cenie i po prostu zamontować silnik który mam w domu?
  Szkoda pozbywać się tego co mam, bo chodzi na prawdę świetnie, a nie planuję na razie budować gokarta ;-)

 10. zen pisze:

  chętnie bym sobie pojeździł takim traktorkiem, pełne odchamienie ;) A propos, moja żona robi równie dobre placki jak doropha ;)

 11. @http://wariat.jogger.pl/
  Niestety nie mam pojęcia, gdzie można kupić samo pudło. BTW: co to za silnik, że tak się trzyma? Briggs & Stratton?

 12. wariat pisze:

  [OT] worpressowe logowanie po OpenID działa dziwnie … napiszę od nowa ;-)

  Silnik AFAIR tecumseh 35, jeśli nie ma silników tecumseh to znaczy, że ze starości odpadła naklejka na której było napisane jak się bydlak nazywa :D

  Sprawa być może jest rozwiązana, znajomy jest prawie pewien, że dysponuje kosiarką spalinową z „zarżniętym” silnikiem, czyli dokładnie tym czego szukam. Jeśli podejżenia znajomego się potwierdzą dostanę sprzęt w prezencie lub jak kto woli do utylizacji ;-)

 13. Wtyczka od OpenID gryzie się z WordPressem 2.5 :/

  Tak, są takie silniki i to niezłe. Sami mamy gdzieś w kącie garażu kosiarkę z takim silnikiem. Silnik się trzyma świetnie, reszta słabiej :)

 14. Outlaw pisze:

  Jest jakaś strona tego klubu golfowego?

 15. wariat pisze:

  Dwa proste pytania do wujka gógla dały: http://golf-olszewka.pl/ ;-)

  Ponieważ narobiłem zamieszania, i ponieważ pytanie o pole przypomniało mi RSSem to … trochę bez celu, choć nie bez satysfakcji chciałem zamknąć temat mojej amatorskiej kosiarki. Zamieniłem się ze znajomym na „flaszkę” za kosiarkę tej samej firmy tylko ciut większą z zarżniętym silnikiem. Jedno popołudnie pozwoliło z 2 zrobić jedno i sprawdza się świetnie.