Nowa Opera Mini

You may also like...

16 komentarzy

 1. A Opera to Norweska nie jest, bracie? :)

 2. sentio pisze:

  Usunąć wyszukiwarki Yahoo co prawda nie można, ale przecież można inną wyszukiwarkę ustawić jako domyślną. Co więcej, można w prosty sposób stworzyć własne wyszukiwarki.

 3. Że można dodawać wyszukiwarki to wiem, zdradź jednak jak ustawić jako domyślną inną wyszukiwarkę niż Yahoo!.

 4. jarv pisze:

  Podpinam się do tego życzenia… ;] co Googel, to Googel.

 5. wzs pisze:

  W betach nie dało się dodać góglarki, teraz już tak. W jaki sposób? Ja po prostu stworzyłem wyszukiwarkę w googlowym inpucie i samoczynnie ustawiła się na domyślną wyszukiwarkę.

  BTW: Czy tylko ja mam wrażenie, że malutka Opera jest z 5x lepsza od IE? :)

 6. wzs: Dodałem Google do wyszukiwarek, ale jest druga na liście i nie mogę przestawić jej na pierwsze miejsce. Nawet jeśli wybiorę Google z listy, to po każdym odpaleniu Opery aktywną wyszukiwarką jest Yahoo! :(

 7. sentio pisze:

  Ups. Faktycznie, po restarcie przeglądarki Yahoo wraca jako domyślna :( Czyli wszystko co teraz mogę zrobić to jedynie potwierdzić problem :(

 8. CoSTa pisze:

  Nooo, poziom to je ono!
  Kurczę, żeby ten Soniacz jeszcze nie był tak toporny w obsłudze a ten ekranik tak mały… Cholera, czas na coś z solidnym wyświetlaczem i stworzonego z myślą także o bieganiu w necie a nie tylko dzwonieniu.

 9. U mnie „pełny ekran” na symulatorze działa. Skrót: * + *

 10. eskey pisze:

  Nie wspomniałeś o bardzo fajnej rzeczy, jak synchronizacja zakładek z profilem MyOpera. Wprawdzie kolejność da się ustawiać tylko w wersji mini, ale to i tak ogromne udogodnienie w porównaniu do wersji 3 (która któregoś razu mi się wywaliła i do „czwórki” musiałem wklepywać zakładki ręcznie).

  Podsumowując: Opera Mini 4 to to bardzo wygodne narzędzie do komórki. I mówię to ja, na co dzień zagorzały „firefoksowiec”.

 11. W. pisze:

  Synchronizacja… no dobrze. Ale jak wciagnac do 4.0 bookmarki z 3.0? Bo mi ich nijak nie zassało…

 12. jacekowski pisze:

  w kwestii rozkladu pkp http://www.hacon.de/hafas_e/hafas2gotest.shtml (sam program jest juz po angielsku na szczescie), z telefonu http://hafas2go.hafas.de/test, nieporownywalnie lepsze i wygodniejsze od rozkladu pkp via opera mini

 13. meaglin pisze:

  (…) normalny (widoczny na zrzutach powyżej) pokazuje całą stronę, mniej więcej tak, jak sobie życzył tego webmaster (…)

  W telefonach z dużym ekranem (np. nokia 9300), większość stron wyświetlana jest dokładnie tak, jak tego chciał webmaster. Tak dla sprostowania. Zresztą na wspomnianej nokii mini pokazuje, że stać ją naprawdę na bardzo wiele. Od pierwszej wersji Opera ASA poczyniła niezwykłe postępy.

 14. pasiwo pisze:

  Dziekuje za informacje:))

 1. 10/11/2007

  […] Jeżeli chcemy jeszcze bardziej zminimalizować ilość pobranych danych, to możemy zmniejszyć jakość obrazków (niska, średnia, wysoka) lub całkiem je wyłączyć. Ostatnio ukazała się 4 wersja przeglądarki. Z ciekawszych nowości mamy możliwość obracania ekranu. Ja co prawda mam kwadratowy ekran w komórce, ale dla kogoś z prostokątnym z pewnością ta możliwość się przyda. Po więcej informacji odsyłam tutaj. […]