Co Kaczyński robił w dzieciństwie?

You may also like...

7 komentarzy

 1. reod pisze:

  Omg xD

 2. Wierzejski pisze:

  Przecież wystarczy poczytać Wikipedię, by przekonać się, że jest przepełniona ideologią, nieprawdami, półprawdami itp.itd. A porównania do Britanniki? Sam pisałem o tym newsa. I o tym, że kilka miesięcy później autorzy porównań przyznali, że źle przeprowadzili swoje badania, więc wypadły one na korzyść Wikipedii. No, ale o tej drugiej informacji już się nie pamięta. Bo Wales, były akwizytor, wie, w jaki sposób tworzyć „kultowe” towary, których nie wolno tknąć. Moim zdaniem Wikipedia to jedno z najbardziej szkodliwych zjawisk w Sieci. Niesie bowiem ze sobą pseudowiedzę, która, dzięki kultowemu statusowi Wikipedii, staje się prawdą objawioną. A tłumy lubią prawdy objawione, nawet, jeśli z prawdą mają one tyle wspólnego, co PiS z liberalizmem.

 3. Adam pisze:

  No nie, po prostu padłem jak to zobaczyłem xD świetne xD

 4. szuman pisze:

  oto, proszę państwa, brakujące klocki :) z b.minister sprawiedliwości jest młodszej generacji, stąd nie ma się co dziwić, że do zabawy premiery dorzucił nieco technelogii audio ;)

 5. btd pisze:

  Wierzejski, ty w jakiejs alternatywnej rzeczywistosci jestes? Nie ta nogawka spodni czasu? Zle zakrzywienie l-przestrzeni?

 6. agrotuning.pl pisze:

  Dobre! Ciekawe jak sie z tego wytłumaczy!

 7. CoSTa pisze:

  Mniodne :)