Gumowe rozkosze

9 komentarzy

 1. staszyna pisze:

  Tata mojej znajomej zawsze przywozi duużo Big Red, gdy wraca ze Stanów. Wczoraj wrócił po 7 miesiącach. Udało mi się dostać kilka opakowań. To jest pyszne.

 2. sztywny pisze:

  BigRed jest już w Polsce dostępny, trzeba tylko poczekać aż trafi do wszystkich sklepów. Też poluje żeby gdzieś dostać i spróbować.

 3. Express pisze:

  Ech, ja idę do pierwszego lepszego Carrefoura, i to od dość dawna. Podejrzewam, że nie tylko tam są.

  A smak – faktycznie super :)

 4. Uwaman pisze:

  Moja siostra kiedyś kupiła big red w jakimś supermarkecie i jej nie posmakowało więc ja dostałem w spadku ;) Pyszny cynamonek mniam…

 5. zen_on pisze:

  Ja sobie przywiozłem z ameryki pastę do zębów o smaku cynamonu -to dopiero było doznanie:D

 6. AvantaR pisze:

  W wiekszych hipermarketach widzalem te gumy. Co ciekawe w Czechach sa dostepne juz od dawna i to praktycznie w kazdym sklepie :)

 7. Hoppke pisze:

  W Niemczech to samo. A u mnie są do wzięcia chyba tylko w Auchanie… no niestety, w Polsce mało popularne. Pewnie Wrigley zrobił u nas ankietę "Czy kupujesz gumę cynamonową?" i mu wyszło, że 99% Polaków takowej nie kupuje :)

 8. Nivertius pisze:

  Hehe, teraz to z googli będziesz miał dwa razy tyle wejść co do tej pory, bo jak zcacheuje, to z Twoim szczęściem na google.com/search?q=gumowe+rozkosze będziesz piewszy ;-)

 9. Frozzer pisze:

  a nie zauwazyliscie ze te dostepne w polsce sa o wiele slabsze, na krocej starczaja :> poza tym, sa biale, a te z usa byly czerwone

  mimo to i tak sie od nich uzaleznilem!!!