Dwugigowy Walkman za 100 złotych? Czemu nie!

You may also like...

10 komentarzy

 1. meak pisze:

  Zrobiłem rzecz podobną, ale nie musiałem flashować telefonu (bo mam Nokię 5200, której odtwarzacz spokojnie mi wystarcza) – wystarczyło dokupić kartę (oraz wyglądający jak pendrive czytnik do kart SD z przejściówką na miniSD – 18 zł) i przejściówkę (około 12 zł) na zwykłe słuchawki, które już posiadałem :-)

 2. king.pest pisze:

  no muszę przyznać, żeś to całkiem sprytnie wykombinował, Da.killa. sam myślę o podjęciu podobnych kroków…

 3. Paool pisze:

  sam waham sie nad przerobka k550 na w610..

 4. PeterCub pisze:

  Jest o wiele więcej możliwości, jeśli chodzi o W800i. Na ten przykład ja ustawiłem sobie głośniejsze domyślne dźwięki, wygląd samego menu na taki apple’owski. Do tego trzeba użyć menadżera plików FAR i wskazówek oraz plików z motywem do zassania stąd.

 5. PeterCub: „You don’t have permission to access /PeterCub/files/Mac OS X v1.4.rar on this server.”

 6. Ostatnio jak się rozglądałem za kartą do mojego telefonu (Memory Stick Micro M2, dla k550i) to ceny mnie nieco przerażały (około 90zł za 1GB, 180 za 2). Teraz widzę, że znacznie rozsądniejsze (ale tylko SanDisk, który nie najlepiej mi się kojarzy)… no to chyba nadchodzi czas, żeby sobie brakujący element dokupić :-)

 7. Paool pisze:

  cholera! od wczoraj nie daje mi to spokoju :D co prawda nie mam jeszcze 2,5 punktow ale prawie :P karte mialbym za sprzedanie aktualnej empetrójki.. ale kusi :D

 8. lookanio pisze:

  Witam!

  Również posiadam k750i i też się zastanawiam nad flash-owaniem go do 800-ki. Mała prośba: możesz pokrótce opisać czym się różni nowy player od tego standardowego 750-ki? Czy można np. bez dłuuugiego przewijania skoczyć, powiedzmy, do 21-ej minuty mp3-ki? Sporo słucham różnych wykład obcojęzycznych, a że nie zawsze się da na raz „połknąć” 45 czy 90 min., pozostaje słuchanie na raty. Ale wówczas ręczne przewijanie kilkudziesięciu minut to istna męka :-(

  Pozdr.

 9. kondzioff pisze:

  lookanio: nadal przewija trochę wolno, ale możesz wgrać patcha, który daje szybsze przewijanie ;) Jest też wiele innych patchy na k750i/d750i/w800i, które dodają nowe funkcje. Są też nowe sterowniki dźwięku (lepsze basy itp.), aparatu (lepsza jakość, osobiście polecam Kriomag 21.91 VIVD)oraz wiele innych rzeczy :)

 10. lookanio pisze:

  Dzięki za odp. :-)