Trip the Light Fantastic

You may also like...

2 komentarze

  1. i0 pisze:

    Po drugiej płycie straciłem nadzieję, ale trzecia faktycznie zapowiada się interesująco. Chociaż po przesłuchaniu czterech kawałków jasne jest, że debiutowi nie dorówna.

    Sophie nie jest tak bardzo chuda, ona jest po prostu malutka. I momentami zbyt przypomina P*ris H*lton, zwłaszcza na pierwszym klipie. ;)

  2. plejeru pisze:

    Za CD w pudełku i ze szczątkową okładką płaci się niecałe trzydzieści złotych. Jak dla mnie bomba – i tak zawsze muzykę przegrywam na dysk twardy, a płyta wędruje na półkę. Wydawcy należy się zdecydowanie pochwała, za stanie frontem do klienta.

    Jak dla mnie to jest objaw braku szacunku i potwarz dla klienta. Wybrakowane = polskie. Patologia po prostu. Ja rozumiem, że to się wszystko rozchodzi o kwestie licencyjne i płyty z polską ceną nie są importowane (przez co drogie), a produkowane w Polsce, ale jaki jest koszt wydrukowania okładki? Te płyty chodzą po 25-35 złotych, Vision Music wydaje swoje rzeczy w ten sam sposób dzięki licencjom (za 29,99) i książeczki są. Przynajmniej w IAMX takowa była. O dziwo można książeczkę dodać… Niezrozumiałe to dla mnie…