Antykoncepcja jak narkotyk

Uwaga: ten wpis powstał dawno temu. Istnieje spora szansa, że nie odzwierciedla obecnych poglądów i opinii autora.

Posłowie chcą zakazać używania prezerwatyw:

Kilkudziesięciu posłów PiS, LPR oraz Ruchu Ludowo-Narodowego pracuje nad projektem ograniczającym używanie tabletek antykoncepcyjnych i prezerwatyw. Pomysł powstaje w ramach pakietu ustaw składających się na “Narodowy program wspierania rodziny”, którym już niebawem zajmie się rząd.

– Polska rodzina jest zagrożona, bo mamy mało urodzeń. A prezerwatywy są jednym z nich – twierdzi Anna Sobecka z Ruchu Ludowo-Narodowego.

– Antykoncepcja rozregulowuje organizm kobiety i prowadzi do niepłodności – alarmuje z kolei Marian Piłka z PiS, który od dawna był orędownikiem walki ze środkami antykoncepcyjnymi. Według niego problem z niepłodnością ma w Polsce blisko milion kobiet.

Jak posłowie chcą ograniczać używanie środków antykoncepcyjnych? Proponują umieszczanie haseł ostrzegających przed skutkami ich używania. Chcą, by na każdym opakowaniu prezerwatyw i pigułek pojawiły się przestrogi podobne do tych, które umieszczane są na papierosach. Innym pomysłem jest zorganizowanie kampanii społecznej z budżetu ministerstwa zdrowia, informującej o zagrożeniach związanych z używaniem antykoncepcji. – Trzeba przerwać to milczenie – postuluje poseł Marian Piłka. – Młodzi ludzie nie mają żadnej wiedzy na ten temat. A przecież to tak samo duże zagrożenie jak narkotyki czy papierosy – dodaje.

Ciśnie mi się pod palce cały szereg złośliwych komentarzy, ale ograniczę się do cichutkiego i bezradnego “ojapierdolę…”.

15 komentarzy

 1. bmalkow pisze:

  Zaznajomiwszy się z najnowszymi poselskimi pomysłami da.killa chciał prostymi słowami opowiedzieć o okropnym bólu, który rozdzierał wszystkie jego komórki nerwowe i o tym jak jego delikatna, subtelna, wrażliwa i czuła natura cierpi męki, ale zwyczajnie udało mu się jedynie powiedzieć
  “Kuuuurwa maaaaać!!!”

 2. Rajter pisze:

  Aborcji zabronią, gumek zabronią, o eutanazji w ogóle nie ma mowy. Idźcie i móżcie się ciemne masy, które jeszcze nie uciekłyście z tego kraju… Naprawdę momentami wstyd mi za ten nasz ciemnogród.

 3. byte pisze:

  Marian Piłka chciał przez to po prostu powiedzieć, że gdyby tatuś i mamusia używali prezerwatyw, to jego – Mariana Piłki – nie byłoby na świecie. Z pożytkiem dla świata.

 4. dormitor pisze:

  Prezerwatywy kupisz spod lady z napisem ,,nie używaj bo ci odpadnie”

 5. 3K pisze:

  Oczywiście, wszyscy szanujemy panią Sobecką.

  Kurwa! Dobrze, że mam siostrę w UK, zawsze to łatwiejszy start…

 6. shqvarny pisze:

  LPR jak zwykle chwyta się wszystkiego by zostać na powierzchni. wystarczy przypomnieć chociażby pomysł wprowadzenia kary śmierci. posłanka Sobecka kolejny raz wchodzi na szczyty swoich możliwości.
  jest to o tyle groźne, że weszło już pod obrady sejmu.

 7. meak pisze:

  Piła 3 na ekranach kin, Piłka 3 w Sejmie ;)

 8. anetka pisze:

  Jedyną prawdą, którą ten pan ujawnił to jest to, że młodzi ludzie nie mają pojęcia na ten temat. Śmiem twierdzić, że o innych tematach związanych z seksem i antykoncepcją również mogą mieć mgliste pojęcie…

 9. Wiwat dziecioroby!

 10. CoSTa pisze:

  marian piłka… to ten taki myszowaty w okularach? ooo, to jest ostry prawicowy zawodnik, mam dla niego szacunek. być idiotą latami całymi – to trudna sztuka. sorry killa ale widok tego kolesia zmusza moje ciało do ułożenia się w mimowolny półobrót :)

  sobecka… a ją wręcz wielbię! tyle humoru w tak obfitym ciałku – kobieta idealna :)

 11. waltharius pisze:

  No i proszę… Jeszcze zrobię podatek dla par, które dzieci nie mają (bo uważają i z dżermany przemycali kondomy), a co? niech płacą na tych co se narobili dzieciaków i nie stać ich na wyżywienie tych 4 gąb. Bo przecież taka Matka Polka nie pójdzie do roboty bo niby jak? Pracy w domu ma na 3 etaty przy dzieciakach i mężusiu. Zapracować na to wszystko będzie musiała grupa bez dzieci albo z jednym dzieckiem. Ale ta grupa nie będzie mogła po ciężkiej pracy odprężyć się “bezpiecznym” seksikiem… Fajnie jest w naszym kraju…
  Tylko patrzeć przymusu żeby każda kobieta po 23 roku życia miała co najmniej jedną ciążę za sobą. W końcu wiadomo, że to wiek najbezpieczniejszy do rodzenia dzieciuchów. Nie ważne, że nie ma partnera, coś się wymyśli… Błe, ukryte psie….

 12. deluge pisze:

  Toruń przeprasza za Sobecką, a przy okazji za Rydzyka i moherowe berety :(

 13. btd pisze:

  Ty nie przepraszaj, tylko zróbcie coś ;-)

 14. Rajter pisze:

  Przeproście i Spier….

 15. madziak pisze:

  poj….. ich juz calkiem k..wa co za debile ja pier…e zajmijcie sie lepiej bezdomnymi biednymi i a wy wszystkim tylko nie tym co trzeba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *