Idlewild

Uwaga: ten wpis powstał dawno temu. Istnieje spora szansa, że nie odzwierciedla obecnych poglądów i opinii autora.

Pewnie jestem ostatnim fanem duetu Outkast, który dowiedział się o tym filmie:

idlewild_poster

Idlewild” to jak mówi IMDb.com:

A musical set in the Prohibition-era American South, where a speakeasy performer and club manager Rooster (Big Boi) must contend with gangsters who have their eyes on the club while his piano player and partner Percival (André Benjamin) must choose between his love, Angel (Paula Patton) or his obligations to his father (Ben Vereen).

idlewild_foto1

Poza wymienionymi na ekranie pojawią się też między innymi Macy Gray i Ving Rhames.

Soundtrack stworzyli chłopaki z Outkast, znajdzie się on na ich nowej płycie noszacej ten sam tytuł co film. Premiera filmu i albumu była już kilkukrotnie przekładana, dlatego najbezpieczniej będzie po prostu powiedzieć, że odbędzie się w tym roku :)

idlewild_foto2

Oczekującym musi na razie wystarczyć zwiastun, w którym można usłyszeć fragmenty nowej muzyki. Brzmi całkiem obiecująco, czyżby album miał dorównać “Speakerboxxx/The Love Below”?

2 komentarze

 1. maz pisze:

  No to jestem raczej ostatni ;)
  Ale fajnie, ciesze się bardzo. Andre to chyba jeden z nielicznych raperów, ktory potrafi odnaleźć się za kamerą – Revolver, Four Brothers, Be Cool.
  Btw. aż dziw bierze, że Ci dwaj jeszcze wspólnie współpracują. Kasa, kasa, kasa… a tak się zarzekali, że ich drogi się rozeszły (nie bez powodu ich ostatnia płyta to po prostu dwa solowe projekty) ;)
  Niemniej jednak dzięki za informacje i pozdrawiam.

 2. byte pisze:

  Yo, 2 fancy nigga, yo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *