Wojna z trzema schodami

15 komentarzy

 1. dormitor pisze:

  Ja, ja pamiętam! Ale nie byłem :D. A na pierwszej rundzie WOŚP (VooVoo, Zdrowa Woda itd.) chyba bilet kosztował 20 000. Ale nie pamiętam. Pewnie jakbym zrobił porządki to bym pewnie znalazł ten bilet. A koncert był w hali stoczni, kiedy jeszcze nie była złym wspomnieniem…

 2. AvantaR pisze:

  Mniam! Ale kapele!

 3. KonMan pisze:

  Pamięta, pamiętam te pryszczate czasy. ;) Piękne były.

 4. sprae pisze:

  Co te komputry robia z ludzmi :)

 5. Viking Winoncjusz XIII pisze:

  Kurde pamiętam ale niestety wyłącznie z retransmisji telewizyjnych :-( , miałem w tedy zaledwie 11 lat, wspaniałe czasy rockowej muzyki.
  Wszystko to co ukazywało się w programie „LUZ” i nie tylko znajdowało się na moich kasetkach VHS, miałem wspaniała kolekcje.
  Niestety w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach kasetki zaginęły.
  Teraz szperam w necie za czymkolwiek z tamtych czasów.
  Niestety o ” wojnie trzema schodami” nie wiele się mozna dowiedzieć. Jak ktoś, coś wie gdzie mozna poczytać, znaleźć cos ciekawego na ten temat proszę o kontakt bądź jakąś informacje.
  Pozdrawiam wszystkich.

 6. kopetnik pisze:

  kurde , wtedy jeszcze rysiek riedel żył. w 93 roku wydawało mi się że dżem nic nowego nie wnosi po fascynacji tym zespołem parę lat wcześniej, ale dzisaij to mi trochę szkoda.

 7. leeloo pisze:

  heh tez tam byłam :) a teraz tez do koma przyklejonam ;)

 8. Lady Makbet pisze:

  ojojoj….. piękne czasy, wspaniały koncert, byłam… pamiętam… nie da się zapomnieć. Rysiek Riedel na wyciągnięcie ręki, Kasia Nosowska, spiczastym kapeluszu… i emocje 17-latkai jaką wtedy byłam…. Nie do odtworzenia…..

 9. sprężyna pisze:

  ha tez bylam na tym koncercie jak na wielu;) innych ale biletu brak mam z wielkiej orkiestry z bydzi bylo cool ;)teraz nie ma takich imprez a szkoda ;(
  glany tez mialam i bylam metalowianka haha a moje dzieci w smiech ;)co z ta mlodzieza ;/

 10. krzysztof76 pisze:

  Pamiętam ten koncercik też na nim byłem i miałem wtedy 17 lat. To były piękne beztroskie czasy od koncertu do koncertu. Kobranocka i utworek ,,Kocham Cię jak Irlandię!” albo Chłopcy z placu broni ze swioim szlagierem ,,O Ela”. Jak tu się nie zakochać w tej muzyce i tekstach no i Gosi z Modrakowej. Pozdrawiam

 11. Monia pisze:

  pamietam :) byłam na nim w Bydgoszczy :) pamietam uścisk reki Kobry do dziś ;) Pozdrowienia ;)

 12. KOmiX pisze:

  Hehehe, też byłem na tym koncercie. Był on w dniu zakończenia roku szkolnego. Kończyłem I klasę LO (16 lat…), z moją dziewczyną poszedłem (teraz żoną). Pamiętam głosy oburzenia okolicznych mieszkańców na hałas… To se ne wrati…

 13. Mały Seba pisze:

  Tak. Pamietam ten koncert, bylem na nim z kumplami, niezla sprawa zwlaszcza, ze teraz czesc wykonawcow jak Rysiek juz nie zyja.

 14. Mały Seba pisze:

  Tak. Pamietam ten koncert, bylem na nim z kumplami w wieku 19 lat, niezla sprawa zwlaszcza, ze teraz czesc wykonawcow jak Rysiek juz nie zyja.

 15. leszek71 pisze:

  Również byłem na tym koncercie , miałem wtedy 21 lat , w 2011 roku zostało wydane dwupłytowe DVD Dżemu na którym na którym jest zarejestrowany występ tego zespołu na tej imprezie , gdy odtwarzam te dvd z kina domowego , wracają wspomnienia z TORBYDU i łezka się w oku kręci .