Trollowanie

Uwaga: ten wpis powstał dawno temu. Istnieje spora szansa, że nie odzwierciedla obecnych poglądów i opinii autora.

Dziś w linux@chat.chrome.pl wesoło trollowaliśmy w temacie laptopów Apple. Podśmiewaliśmy się z Cthulhu, że kupił sobie sprzęt dla kobiet. I tak jakoś mnie naszło na kolejny (pierwszy w moim wykonaniu) odcinek Altuksdorfskich nowin.

Wrzucam to coś tu, ponieważ szkoda byłoby, gdyby takie dzieło przepadło bez śladu, a poza tym jest okazja pokazania jak się trolluje w apcoln-style :)

Obskurne zaplecze zapomnianej przez boga i ludzi spelunki. Z sali dobiegało “YMCA” Village People. W słabym świetle zapaskudzonej przez muchy żarówki rzucał się w oczy błyszczący nowiutki Powerbook, leżący wśród butelek po taniej whisky i pleśniejących resztek wędzonej makreli. Obleśny grubas w czymś, co równie dobrze kiedyś mogło być eleganckim garniturem jaki i rzeźnickim fartuchem, wymachiwał rdzewiejącym nożem tuż przed wysoka postacią stojącą w cieniu. Widać było tylko ostry zarys kapelusza i postawionego kołnierza skórzanego płaszcza.

Nagle grubas zaatakował. Wrzeszcząc “Tysiączek przecież miał być za to!” rzucił się w stronę tajemniczej postaci. Rozległo się głuche łupnięcie i z głośnym stękiem atakujący padł na podłogę. Z cienia wysunęła się ręka z rewolwerem trzymanym za lufę. Za ręką pojawiła się reszta. Charmiston, bo to był właśnie on, wypluł cygaro na leżącego bez przytomności grubasa. “Tysiączek, tak” – wycedził przez zęby – “ale nie za babskiego laptopa!”

8 komentarzy

 1. Riddle pisze:

  Hehe, śmieszne nawet. :D

 2. Cthulhu pisze:

  LOL :DD

 3. Heh, dobrze, że Charmiston nie miał pod ręką egzemplarza zapoznanego dzieła “Błyskawice Są Doskonałe” – byłby trup (tylko kto? ;)

 4. barcin pisze:

  eeeech… te jabłuszka ;)
  dla chcących poznać takich, którzy za nadgryzione jabłko oddaliby wszystko polecam artykuł Czy warto się schylić po nadgryzione jabłko?
  szczególnie polecam komentarze pod artykułem. to dopiero trollowanie w czystym, klasycznym stylu, gdzie do rangi gigantycznego problemu urasta zamiana “Ż” i “Ź” na jabłecznikowej klawiaturze.
  pozdrawiam serdecznie :)

 5. gnr pisze:

  hmmm… ale kazdy chcialby miec takiego “babskiego laptopa” ;) przynajmniej ja bym chcial.

 6. smuki pisze:

  fajny tekst. mugłbyś częściej takie tu zamieszczać.

 7. dormitor pisze:

  Charmiston is back in town. Dormitor is out of business. Nowa szata w powijakach, nowe teksty w szufladzie. Chyba czas ruszyć 4 litery (czyli ręce) i dodać chociaż ostatnio opublikowane wycinki.

  Pointa boska :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *