Wyspa

12 komentarzy

 1. Yuras pisze:

  Film faktycznie świetny, poza tym nieszczęsnym zkaończeniem. Na pocieszenie dodam, że zakończenie Fantastic 4 jest jeszcze gorsze :P

 2. mescalito pisze:

  Dzięki za spoiler… :/

 3. citizen pisze:

  A mi tam zakończenie odpowiadało, bo ładnie pokazywało "ogrom zjawiska".

 4. marcink pisze:

  E tam, świetny. Dobrze, całkiem inteligentnie zapowiadający się początek, może pół godziny, a później już mocno z górki. Skojarzenia z Equilibrium jak najbardziej wskazane :)

  Istnieje pewna liczba wyjątkowo szczęśliwych zbiegów okoliczności i niedoróbek w fabule, jakie jestem w stanie znieść zanim zaczną mnie irytować i wyraźnie przeszkadzać w oglądaniu. Tutaj limit wyczerpał się mniej więcej w połowie filmu.

  Ogólne wrażenia po zakończeniu: Zajdel ze wstawkami gore przemiksowany a'la Mtv, z dużą ilością reklam. Rzucających się w oczy reklam. Wyjątkowo nachalnych reklam. Kinowe popup windows, nie przesadzam. W porównaniu z tym matriksowe cadillaki i specjalnie projektowane telefony to pikuś.

  Za to do aktorów, faktycznie nie można mieć zastrzeżeń :)

 5. da.killa pisze:

  O, zapomniałem o reklamach! W "Wyspie" product placement rzeczywiście przekroczył wszelkie dopuszczalne granice i irytował na maksa, wcale nie dlatego, że reklamowane były między innymi X-Box i MSN Search :)

 6. AvantaR pisze:

  da.killa – no i co z tego, ze X-Box? Ponoc calkiem dobra konsola ;)

  A sam film – slyszalem, ze niezla chala ;)

 7. lanrat pisze:

  Nie, film niezły całkiem (co ciekawe dla odmiany w Stanach jest to klapa finansowa). Oczywiście jak to w filmie (szczególnie hollywoodzkim) są uproszczenia ale nie tak nachalne jak w innych filmach.

  Temat ciekawy i całkiem na czasie. Gra aktorów dobra (szczególnie męska i drugoplanowe). Sporo fajnych efektów. Mnie poza sceną na autostradzie podobał się też ośrodek badawczy (pierwsza część filmu).

  Product placement fakt, że zbyt nachalny (łatwo poznać po dużych zbliżeniach na logo i 2-3 sek "postoju" kamery). Oprócz MS była też Puma, Nokia i Cisco (OIDP "cisco ip communicator"). Zapewne parę innych przeoczyłem. Z drugiej strony skoro pamiętamy te marki to jednak działa. Chociaż mnie się to osobiście wcale nie podoba. Subtelne jak polityka bezpieczeństwa windows ;-)

  Podsumowując: dobra rozrywka na weekend z bonusem filozoficznym :-) Można wydać te 15 zł na bilet.

 8. zawieszona-w-przestrzeni pisze:

  heh…

  a u nas 13zł… ;p

  [chociaż mój facet wolał iść na 'Klucz do koszmaru' niż na 'Wyspę'… :( ]

 9. www.studenckie.fora.pl pisze:

  Blodyneczka miodzio, ale chyba scenariusz z sexmisji trochę im sie przydał przy kręceniu wyspy :)

  Pozdrawiam

 10. cenebris pisze:

  Super, dzięki za spojler… :(

 11. da.killa pisze:

  Jaki spoiler? Przecież od początku wiadomo, że Ewan i Scarlett uwolnią wszystkich.

 12. CoSTa pisze:

  filmik jak filmik. ale product placement osiągał tam miejscami szczyty :/… anyway, kilka moich słów tutaj: http://tinyurl.com/7485m