Już nie kangurzę

Uwaga: ten wpis powstał dawno temu. Istnieje spora szansa, że nie odzwierciedla obecnych poglądów i opinii autora.

Poruszony przyznaną mi nagrodą zabrałem się za likwidację “hopkania” na moim joggerze. Zacząłem od pozbycia się listy czytywanych blogów, bo nijak się miała do rzeczywistości. Niektórych z nich już prawie nie odwiedzam a inne rzadko, za to sporej części feedów jakimi nakarmiłem mój czytnik RSS brakowało na liście. Zresztą gdybym wpisał chociaż jedną trzecią przeglądanych blogów, to lista zrobiłaby się absurdalnie długa.

Dołożyłem zamiast tego listę polecanych aplikacji. Moje ulubione oprogramowanie zasługuje na lansowanie :) Blok z lista programów nie jest na tyle długi, żeby mi przeszkadzał, więc zwijanie nie było potrzebne.

Zostało “hopkające” archiwum. Rozglądałem się za różnymi rozwiązaniami. Patrys zaproponował ciekawy i efektowny sposób na chowanie bloków, ale chyba zbyt przebajerzony, jak na moje skromne potrzeby. Skorzystałem za to z propozycji Riddla i użyłem tego samego skryptu, którym chowa listę blogów na swoim joggerze. Nie byłem do końca zadowolony z tego rozwiązania, więc gdy Rasheed pokazał mi czym on chowa swoje archiwum, zabrałem sie za wdrażanie. Przerobiłem nieco skrypt, tak by podmieniał też obrazek w linku odsłaniającym/chowającym listę linków i gotowe. Oto efekt – można podziwiać :)

5 komentarzy

 1. riddle pisze:

  Osz Ty profanie. ;) "Riddla" :]

  Fakt, teraz jest całkiem znośnie. :-)

 2. da.killa pisze:

  Przepraszam, już poprawiłem :)

 3. Patrys pisze:

  A dasz opcję chowania AdSense? :P

  BP, NMSP ;]

 4. AvantaR pisze:

  A mozna wiedziec co to to "hopkanie" bo nie bardzo widze problem.

 5. da.killa pisze:

  Hopkanie to skakanie. Rozwijana na :hover lista archiwum podobno niekiedy sama z siebie znikała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *