Skończyło się paliwo…

… a że nie ma jak dowieść mam kilka chwil wolnego :) Pora na odrobienie zaległości.

Od soboty mamy psa – szczeniak wabi się Bono i jest po połowie owczarkiem belgijskim i berneńskim psem pasterskim. Co oznacza, że będzie z niego wielka bestia :) Na razie jest mały (sześć tygodni) i mam wrażenie, że zajmuje się głównie sikaniem gdzie się da… Wszyscy w domu go kochają poza moją kotą, która jako stara neurotyczka nienawidzi wszelkich zmian i wszelkich stworzeń w swoim otoczeniu.

===

Trochę samochwalstwa – wczoraj zmontowałem pierwszego speca z nakładaniem pacza. Trochę walki było, bo to nie dość, że trzeba mieć porządny poradnik to jeszcze myślenie się przydaje, a w środku nocy bywa z tym różnie.

No i teraz mam ikonkę miksera w IceWM obsługiwaną kółkiem myszy. Od dawna myślałem o czymś takim, ale dopiero teraz znalazłem łatę. Skoda, że zdążyłem się już przyzwyczić do regulacji głośności przez GKrellMa.

===

Dopiero co się chwaliłem, że jednak jest szansa na Neostradę, a już dzisiaj zadzwonił do mnie sympatyczny pan, który powiedział, że ma zlecenie na instalację u nas SDI. To ja już nic nie rozumiem, bo się pogubiłem w naszych zmaganiach z Tepsą…

 1. najpierw trzy miesiące walki o Neo
 2. info, że możemy zapomnieć i propozycja SDI
 3. póltora miesiąca czekania na SDI
 4. info, że jednak możemy mieć Neo i że na dniach przyjedzie modem
 5. zamiast modemu Neo facet chce zakładać SDI

Łapie ktoś coś z tego?

===

Udało mi się kosztem przesiedzenia po nocy (i dzięki zepsuciu kosiary :D) poodpowiadać na masę zaległych listów, ale kilka jeszcze czeka… No i wypadało by zrobić update na stronie o IceWM, nie mówiąc o wysłaniu mejla do brata w Irlandii. Ale na to czasu już nie starczyło… Może jak znowu coś zepsuję? :)

(NP: D12 feat. Eminem — Purple Hills)

2 komentarze

 1. Vrok pisze:

  A właśnie, wiesz może dlaczego IceWM ignrouje zupełnie fonty które są ustawione w theme i ciąglę swoje (chyba) domyślne wpycha?

 2. da.killa pisze:

  Sprawdź czy nie masz ustawionych czcionek w ~/.icewm/preferences. Jak tak, to jez zakomentuj i zrestartuj IceWM.