Obudzili się!

No patrzcie państwo, jak szybko na to wpadli… Dzisiaj na The Burning Edge pojawiła się między innymi taka informacja, dotycząca Firefoksa z „Aviary branch” (która stanie się wersją 1.0):

Fixed: 177996 – [Linux] Better Start Script for Firefox – When invoking Firefox with an instance already running, pass a URL to the running instance (if one was given) or tell the running instance to open a new window.

Szybkie są chłopaki, nie ma co. Do 1.0 zostało już nie dużo czasu (przewidziane na wrzesień), więc ostatecznie można dodać taki mały, nieważny dupelek. A co tam, niech znają ludziska gest developerów. No bo przecież normalne używanie przeglądarki i otwieranie w niej linków z innych programów jest znacznie mniej ważnie niż seksowne paski do wyszukiwania czy wprowadzanie i łatanie wybrakowanej skórki

Ciekawe czy będzie działało tylko otwieranie w nowym oknie, czy dadzą jakąś możliwość łatwego (=bez grzebania w plikach) przestawienia tego na otwieranie nowej zakładki. Jak znam życie, to… ech.

Dobrze chociaż, że tak szybko zareagowali na dziurę w wersjach dla Windows i zrobili 0.9.2…

UPDATE: Nie zauważyłem wcześniej ile zajęło rozwiązanie sprawy poprawionych skryptów dla Linuksa. Zgłoszenie problemu pochodzi z… pierwszego listopada 2002!!!

(NP: P. Diddy — Bad Boy For Life)