USAńska prasówka.

Uwaga: ten wpis powstał dawno temu. Istnieje spora szansa, że nie odzwierciedla obecnych poglądów i opinii autora.

To przecież nie może być normalny kraj, te całe USA, skoro prezydentami chcą być dwaj kolesie nie dający sobie rady z rowerem.

Prezydent George Bush (57 lat) spadł z roweru podczas górskiej wycieczki na swoim ranczo Crawford w Teksasie. Jak poinformował Biały Dom, prezydent ma tylko niegroźne otarcia. […] Biały Dom poinformował, że Bush ma otarcia na policzku, górnej wardze, nosie, prawej ręce i obu kolanach. Prezydent nie był w stanie stwierdzić jak doszło do wypadku.

A jak jeździ jego konkurent?

Przeciwnik Busha w zbliżających się wyborach prezydenckich John Kerry, który także niedawno spadł z roweru, życzył prezydentowi zdrowia.

Na pocieszenie obaj panowe spadacze mogą sobie kupić na eBayu rarytasik – cukierek wypluty przez Arniego.

Użytkownik popularnej aukcji internetowej eBay wystawił na sprzedaż cukierek przeciwkaszlowy, który podobno miał ssać gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger. Sprzedawał go z sugestią, że z tego cukierka można uzyskać “DNA Schwarzeneggera”

Niestety aukcję wycofano, bo na eBayu nie wolno sprzedawać ludzkich organów. Na szczęście cukerek pewnie powróci i masa szajbusów będzie mogła walczyć o resztki po Arnoldzie.

Dla Arnolda małą rada (jeśli to czyta :D): jeżeli cukierek pójdzie za zdrową kasę, to może warto sobie dorobić wystawiając oficjalnie, z certyfikatem, rozmaite rzeczy wyplute czy polizane przez Arniego. Jak nic ładna sumka się uzbiera na emeryturę.

A wracając do normalności niektórych krajów – z Polską też nie jest najlepiej, skoro jeden z większych serwisów informacyjnych daje rowerowo-cukierkowe historie na pierwszej stronie, jako “Wiadomości dnia”. Ech…

(NP: Vanessa Paradis — Joe le taxi)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *