Zakupy w USA?

Na dniach szykują mi się większe zakupy w Stanach Zjednoczonych i rozglądam się za sprawdzoną firmą zajmującą się wysyłką rzeczy kupionych w amerykańskich sklepach internetowych do Polski.

Znalazłem takich firm od groma – KupiGo, Zakupyzusa.com czy Kupujemy w USA to tylko kilka z nich, ale przydałyby się jakieś opinie użytkowników z doświadczeniem w zakupach za oceanem. Może któryś z Czytelników „silva rerum” korzystał z takiej firmy i może ją polecić/odradzić?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi.

Może Ci się również spodoba

 • btd

  Czyżbyś kupował nowego macbooka/macbooka pro? :D
  I co tam u v2.0?

 • Nie, nie maca – jestem odporny na wystąpienia charyzmatycznych przywódców sekt :) Chcę ściągnąć trochę sprzętu golfowego, bo w USA jest skandalicznie tani.

  A 2.0 ciężko zapracowuje na własną notkę, która powinna pojawić się niedługo.

 • sam też czegoś typu szukam. produkt w USA prawie 3x tańszy niż ten w ofercie polskiego dystrybutora. niestety nie realizują wysyłek do klientów spoza USA, a polski dystrybutor powiedział coś standardowego w stylu „rynku polskiego i amerykańskiego nie da się porównać, i tak sprzedajemy bardzo tanio, a co jakiś czas robimy promocje” (20% na miejscu, czyli z podróżą z Warszawy do Krakowa ta promocja niemalże znika)

  wszystkie wymienione firmy mają niezły system prowizyjny – 20% za zakup – na szczęście większość rzeczy możesz kupić w sklepie internetowym, tyle że nie możesz tego do PL wysłać.
  póki co żaden mnie nie zachęcił, wyglądem czy statystykami (Odwiedziło nas: 54941) nie wzbudzają zaufania.