Małysz do boksu!

Wkurzyć się można… Człowiek się męczy, wpisuje zaklęcia w Stylish, żeby nie oglądać boksu ze sportem na gazeta.pl, a tu mu sypią piach w oczy i wrzucają sport jako temat dnia.

<!--enpts-->gazeta.pl<!--enpte-->

Naprawdę nie ma nic ciekawszego od faceta z deskami przywiązanymi do nóg? To może całkiem zlikwidować sportowy boks i wrzucać wszystko jako tematy dnia? Przecież to takie pasjonujące, że ktoś sobie rozwala kolana waląc na nartach w glebę, ach-ach.

To samo w wersji papierowej – niby jest układ: sport trzyma się ostatnich stron, a ja się go nie czepiam. OK. Tylko dlaczego co chwilę wpychają mi jakiegoś sportowca na jedynkę? Jakbym chciał czytać o kopaczach, skakaczach czy ścigaczach, to bym odwracał gazetę.

Sport na ostatnie strony, jedynka dla normalnych wiadomości!

Może Ci się również spodoba

 • Problemem jest definicja „normalna wiadomość”.

 • silnoreki: „normalna” == „niesportowa”

 • Nie bardzo wiem czego oczekujesz. Chcesz by na pierwszej stronie zawsze lądowały wiadomości z sejmu. Chyba nie sądzisz, że jest tam wstanie coś innego wskoczyć. Niestety w Polsce mało jest ostatnio miejsca na w miarę normalne przyjemne wiadomości.

  A Małysz. Rozumiem, że można sportu nie lubić. Jest to jednak człowiek, który reprezentuje Polskę w sposób znacznie lepszy niż wszystkie elity rządowe i inne. Mało mamy takich ludzi i paradoksalnie w dużej części są to właśnie sportowcy. Apropo rozpierzania stawów. Wiele sportów wyczynowych nie jest zdrowych. Duże obciążenie na stawy maja min. narciarstwo zjazdowe.

  Pozdrawiam, dawno mnie nie było ;)

 • Jak to dobrze, że jestem uczulony na wszystkie serwisy typu gazeta.pl (i inne onety) oraz gazety codzienne.

 • mescalito

  Chyba troszkę przesadziłeś. Na „jedynce” gazeta.pl pojawiają się informacje ze wszystkich działów (łącznie z tym najgłupszym, czyli Deser), zatem nie widzę problemu w tym, że pojawia się również sport. A co do „jedynki” GW: w czym informacja, że np. jeden buc nazwał drugiego buca bucem jest lepsza od tej, że Małysz wygrał konkurs? BTW: nie przepadam za skokami narciarskimi i małyszomanią.

 • Drogi panie Horodecki. Cóż za problem korzystać, ze strony, która ma adres http://gazetawyborcza.pl. Tam chyba znajdzie pan infomacje najbardziej interesujące. :-)

 • Przesadzasz…
  Dla jednych skoki narciarskie są nudne, dla innych wprost przeciwnie. „Jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził”. :)

 • Możnaby się czepiać o te newsy na temat Małysza, gdyby to był jakiś przeciętny skoczek, któremu raz na wiele lat coś wyjdzie. Ale Małysz walczy o 4 Kryształową Kulę, a zdobywając ją przejdzie do historii narciarstwa już na dobre. To naprawdę ogromne osiągnięcie, a poza tym o wiele bardziej dla wielu budujące jest obejrzenie Małysza na 1 stronie niż jakichś panów rozkradających nasz kraj, nieprawdaż ? Na pocieszenie dodam, że sezon skoków dziś się kończy – jeszcze może jutro coś w gazetach na pierwszej stronie pokażą, a potem już spokój do listopada jak nic :)

 • Lepiej nie odwiedzaj dzisiaj żadnych portali ;)