pOseł Hatka ujawnia

Uwaga: ten wpis powstał dawno temu. Istnieje spora szansa, że nie odzwierciedla obecnych poglądów i opinii autora.

“Koszerna” napisała o broszurce jaką w niedzielę pod kościołem w centrum Bydgoszczy rodawał pOseł LPR Witold Hatka. Co ciekawsze fragmenty:

Komitet Obrony Robotników to główna przyczyna nieszczęść »Solidarności« (…) Utworzony z trockistowców, którzy pozostali w kraju, kiedy inni towarzysze także żydowskiego pochodzenia, wyjechali w 1968 roku do Izraela, Europy Zachodniej i USA

Radio Wolna Europa w sposób niesłychanie przewrotny, fałszywy i zdradziecki wspierało działania osłabiające Kościół, pogłębiające destrukcję w szeregach »Solidarności«

Paryska Kultura to „propagandowa tuba KOR-u, bezczelnie atakująca Kościół, »Solidarność « i prymasa Stefana Wyszyńskiego”.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego poseł poznał osobiście i przekonał się o jego „politycznej bufonadzie”. Legendarny „Kurier z Warszawy” jest według Hatki „aroganckim agentem CIA”, na którym „ciąży podejrzenie, że był hitlerowskim »treuhändrem «”, a jego wojenna kariera „została wymyślona”.

„Solidarność” zdaniem posła została zniszczona przez KOR-owców i przedstawicieli masońskiej organizacji „Nowy Porządek Świata”. Hatka pisze, że setki liderów „Solidarności Chrześcijańskiej” – w efekcie tego spisku i przy zmowie rządów zachodnich – „rozproszono na czterech kontynentach świata: Ameryce, Europie, Australii i Afryce”.

Na dodatek pOseł nie chce się przyznać za jakie pieniądze wydał to wiekopomne dzieło…

Dla tych, którzy wcześniej o pOśle Hatce nie słyszeli jeszcze jeden cytat:

Poseł Witold Hatka przedstawia się w broszurze jako „organizator pracy organicznej z zakresu bankowości rolniczej, prezes Fundacji Rzymskiej Jana Pawła II w Waszyngtonie, odznaczony przez samego papieża”. Mówi o sobie, że jest ekonomistą, ale tak naprawdę jest jedynie absolwentem liceum w Żninie. W 1992 roku założył Wielkopolski Bank Kredytowy. Prokuratura w Kaliszu oskarżyła go o narażenie banku na 2,6 mln strat. Pieniądze zostały wyprowadzone na konto jego spółki Hatrol i nie ma po nich śladu. Grozi mu za to dziesięć lat więzienia.

1 odpowiedź

  1. Pałuki pisze:

    Wielkopolski Bank Rolniczy – pozostałe jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *