Maturalnych hec ciąg dalszy

Uwaga: ten wpis powstał dawno temu. Istnieje spora szansa, że nie odzwierciedla obecnych poglądów i opinii autora.

Bydgoszcz kładzie wszystkich, bo przecież wyciek tematów to narmalka, ale to:

W bydgoskim liceum zaginęły prace maturalne z matematyki

Prac maturalnych z matematyki 10 uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy szuka policja. Dyrektorka szkoły o ich zgubienie oskarża nauczyciela, któremu pozwoliła zabrać je do sprawdzenia w domu.

(cytat z artykułu z bydgoskiej “GW”)

To jest dopiero jazda. Nie ma jak odpowiedzialne podejście…

4 komentarze

 1. a. pisze:

  wiesz co… wiem ze sprawa jest juz niewazna.. przeterminowama… ale tak sie wlasnie sklada ze wzięlo mnie na wspominki tego co bylo prawie rok temu i wlasnie znalazlam te stronke.. powiem Ci, ze masz pecha, bo bylam jedna z tych maturzysek ktorych prace zginely.. a Pan Profesor jest najwspanialszym czlowiekiem jakiego spotkalam.. i prosze nie kwestionuj czyjejsc odpowiedzialnosci… bo akurat jej braku nie mozna zarzucic temu czlowiekowi.. wiesz.. wlasnie dzieki temu ze to On przygotowywal mnie do matury jestem teraz na wymazonych studiach i zamiest tak jak moi koledzy uczyc sie do najblizszego kola z maty moge pozwolic sobie na to zeby napisac tobie tutaj komentarz… i prosze zebys nie ocenial ludzi ktorych nie znasz bo takie puste slowa moga kogos zranic i to bardzo.. pytanie tylko czy ciebie to obchodzi…

 2. da.killa pisze:

  No cóż, nie znam człowieka, więc nie oceniam go, ale to zdarzenie. A zgubienie prac maturalnych, których AFAIK nie powinno wynosić się ze szkoły, to dla mnie jednak nie jest dowod odpowiedzialności.

 3. a. pisze:

  prosze pokaz mi nauczyciela ktory sprawdza wszystkie prace maturalne w szkole…

 4. nikt pisze:

  no i co

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *