PokerTH – sieciowy poker dla wszystkich platform

Jeżeli tak jak ja lubicie pograć sobie w pokera Texas Hold’em, a nie macie pod ręką partnerów do gry, to proponuję ściągnięcie i zainstalowanie programu PokerTH. Ta opensource’owa aplikacja dostępna jest zarówno dla Linuksa, jak i Windows i MacOS. Na dwóch pierwszych platformach mamy wybór między instalatorem a wersją gotową do odpalenia bez instalacji. Wystarczy kliknąć i już można grać.

PokerTH

Grać można na trzy sposoby – z botami, w sieci lokalnej i w internecie. Najciekawsze jest oczywiście trzecie rozwiązanie. Na serwerze PokerTH zawsze jest z kim pograć, a jeżeli nie znajdziemy stołu, który by nam odpowiadał (za niska mała w ciemno lub za mała suma do dyspozycji), to zawsze możemy założyć swój.

PokerTH - stół

Minusem gry na otwartym serwerze są pajace, które za każdym razem jeszcze przed flopem wchodzą all-in nawet bez pary dwójek, ale oni najczęściej wypadają po pierwszym-drugim rozdaniu i zostają ludzie, którzy wiedzą jak grać, by mieć z tego frajdę i nie odbierać frajdy innym. Zresztą po kilku wieczorach przy PokerTH rozpoznaje się nicki i avatary sensownych graczy, więc prawdopodobieństwa trafienia na stół pełen łosi maleje.

Ważna sprawa – nie trzeba się bać o pieniądze, bo dolary jakich używa się w grze są czysto wirtualne i partyjki, nawet te przegrane, nic nie kosztują.

Gra jest naprawdę przyjemna, zapraszam więc do ściągania PokerTH. Może spotkamy się przy stole?

Może Ci się również spodoba

 • pio

  dzięki za cynk. już się zabieram do grania :D

 • karbowski

  Znasz może jakieś godne polecenia how-to dla początkujących? Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie nauka gry w pokera. Przerwa świąteczna wydaje się dobrą okazją.

 • Pokerów jest sporo, ale moim ulubionym jest Texas Hold’em. Z tego co widzę, to jest kilka stron dla miłośników TH w polskim internecie:

  http://www.holdem.pl/
  http://www.pokertexasholdem.pl/
  http://www.abcpokera.com/

  wydają się być niezłe na początek.

 • karbowski

  Dzięki. Może wreszcie znalazłem sport dla siebie ;).

 • Jako sport, to ja polecam niezmiennie golf, a poker najwyżej jako zimowy zamiennik :)

 • zen

  Ooo, pięknie, spaczkowany dla Ubuntu. Do zobaczenia przy stole (ale będę się musiał najpiert Holdem naumać)

 • zen

  Eeee, stara wersja w Ubuntu niestety, trzeba będzie kompilować.

 • zen: a ta wersja „ściągnij i odpal” ci nie chodzi?

 • zen

  Nie, jest skompilowanie z glibcem 2.9, ktoś chciał być w awangardzie ;) Sprawa już załatwiona, spaczkowałem sobie sam. Zdradzisz nicka?

 • Nick: Lukasz
  Avatar: taki sam jak gravatar obok komentarza

 • zen

  Coś nie mogę Cię trafić a gram ostatnio codziennie. Rzeczywiście sporo trafia się idiotów wchodzących w ciemno za wszystko, ale da się żyć
  BTW: powiadomienia o komentarzach trafiają na moim gmailu do spamu :(