PokerTH – sieciowy poker dla wszystkich platform

Jeżeli tak jak ja lubicie pograć sobie w pokera Texas Hold’em, a nie macie pod ręką partnerów do gry, to proponuję ściągnięcie i zainstalowanie programu PokerTH. Ta opensource’owa aplikacja dostępna jest zarówno dla Linuksa, jak i Windows i MacOS. Na dwóch pierwszych platformach mamy wybór między instalatorem a wersją gotową do odpalenia bez instalacji. Wystarczy kliknąć i już można grać.

PokerTH

Grać można na trzy sposoby – z botami, w sieci lokalnej i w internecie. Najciekawsze jest oczywiście trzecie rozwiązanie. Na serwerze PokerTH zawsze jest z kim pograć, a jeżeli nie znajdziemy stołu, który by nam odpowiadał (za niska mała w ciemno lub za mała suma do dyspozycji), to zawsze możemy założyć swój.

PokerTH - stół

Minusem gry na otwartym serwerze są pajace, które za każdym razem jeszcze przed flopem wchodzą all-in nawet bez pary dwójek, ale oni najczęściej wypadają po pierwszym-drugim rozdaniu i zostają ludzie, którzy wiedzą jak grać, by mieć z tego frajdę i nie odbierać frajdy innym. Zresztą po kilku wieczorach przy PokerTH rozpoznaje się nicki i avatary sensownych graczy, więc prawdopodobieństwa trafienia na stół pełen łosi maleje.

Ważna sprawa – nie trzeba się bać o pieniądze, bo dolary jakich używa się w grze są czysto wirtualne i partyjki, nawet te przegrane, nic nie kosztują.

Gra jest naprawdę przyjemna, zapraszam więc do ściągania PokerTH. Może spotkamy się przy stole?

Może Ci się również spodoba