W910i – mój nowy telefon

You may also like...

8 komentarzy

 1. matipl pisze:

  Wciąż się dziwię, w Polsce wszyscy chwalą SE, a sama firma jest bliska splajtowania. Aktualnie myśli o rozwodzie.
  Co do samego telefonu, typ „slider” też mi odpowiada, mam Nokię 5200 i odbieranie, kończenie rozmowy poprzez rozsuwanie/chowanie przydaje się.
  Co do braku lampy błyskowej, bez przesady. To telefon komórkowy, a nie aparat. Jak już dają cieszmy się, że jest…I coś można zrobić w nagłych wypadkach.

 2. Maju pisze:

  Ja też wymieniałem telefon, dwa tygodnie temu. Też przedłużyłem umowę z era z tą różnicą, że wziąłem w880i, bo na lepszy mnie nie było stać :)

 3. Malin pisze:

  To ta komórka z krokomierzem? Koleżanka ma, świetny bajer, pierwszy raz w życiu widziałem komórkę z krokomierzem :-)

 4. @matipl:
  Masz jakiegoś linka do czegoś więcej o problemach SE? Zdziwiłem się jak to przeczytałem, bo dopiero co przeglądałem ich zapowiedzi nowych technologii w telefonach na najbliższe lata i były raczej ambitne i nie sugerowały kiepskiej sytuacji firmy.

  Do lampy przyzwyczaił mnie poprzedni telefon i rozpieszczony przez niego teraz wybrzydzam :)

  @Malin: Krokomierz ma W580i, który ma tę przewagę nad W910i, że obiektyw aparatu jest schowany jak należy. Niestety przyjmuje karty pamięci tylko do 2 gigabajtów pojemności i nie obsługuje szybkiego internetu.

 5. CoSTa pisze:

  Fajna słuchawka. Teraz jeśli bym coś brał to tylko z huuuge wyświetlaczem i interfejsem dotykowym. iPod touch mnie rozpieścił :). Ale że wszystkie tego typu telefony są nie na moją kieszeń, jeszcze pewnie przez lata pomęczę się ze swoim k750i :)

  Gratuluję zakupu i dzięki za reckę. Z tymi tagami to przekonuję się, że to jakiś większy problem w oprogramowaniu Sony. PS3 ma wieeelkie problemy z sensowną obsługą tagów w plikach standardu MP4. W mp3 potrafi nie czytać okładek itp. Fatalnie napisany soft :/

 6. bonczek pisze:

  Mam problem… Dostalem telefon na gwiazdke i po kilku godzinach aparat (a wlasciwie wystwietlanie mozliwosci robienia zdjecia zrobilo sie zielone).
  Nic nie mam w ustawieniach. Wszystko spradzilem. Prosze o pomoc.

 7. ewus^-^ pisze:

  Mam Pytanie:) Czy dobrze robie kupując ten telefon SE w910i? Już sama nie wiem czy kupić ten czy inny…Czekam na odpowiedź;]I to szybko!

 8. bonczek: Proponuję wybrać się do serwisu.

  ewus: Jeżeli chcesz SE z linii Walkman ze sliderem to dobrze robisz.