Co tam u da.killi 2.0?

da.killa 2.0, codename Grzesiek, rośnie dalej i rozrabia coraz więcej. Nadal lubi posiedzieć przy komputerze, co najlepiej zilustruje fotka pt. „Co?!? Obniżyli mi PageRank?!?” :)

img_1301.jpg

Na szczęście potencjalne nerdostwo nie przeszkadza mu w wyrywaniu lasek, które (jak widać na poniższym zdjęciu) są tymże wyrywaniem zachwycone:

img_0599.jpg

Komputery i laski to nic w porównaniu z miłością Grzesia do ciężkiego sprzętu. Szajba na punkcie traktorów czy kombajny itp. to sprawa oczywista dla wsiowego dzieciaka, ale prawdziwy odpał da.killa 2.0 ma na punkcie sprzętu okołobudowlanego: buldożery, koparki, dźwigi, ładowacze, walce… Mógłby się gapić na nie godzinami.

Najwyraźniej w chwili niedomagania umysłowego pokazałem Grzesiowi kilka filmów na YouTube z koparkami w roli głównej i się zaczęło… Młody co chwilę pcha się do komputera i domaga seansu. Żeby mieć choć chwilę spokoju przygotowałem mu specjalne DVD z kilkoma ulubionymi filmami, dzięki temu blokuje telewizor, zamiast laptopa :)

Poniżej tło menu płyty – jak widać robota jest profesjonalnie wykonana :)

dvd.jpg

Dla twardzieli mała próbka zawartości „Grzesiowego DVD”: film o sprzęcie firmy Caterpillar. Ostrzegam – nudny jak cholera.

http://www.youtube.com/watch?v=xk08F9KoyAA

Wytrzymaliście do końca? Nie? To wyobraźcie sobie, że ja muszę to oglądać kilka razy dziennie! :)

Może Ci się również spodoba

 • btd

  To masz jak Wawrzyniec Prusky który Potomce musi puszczać filmiki z samolotami :-)

  A filmiki są super i ja nie widzę tam nigdzie nudy :)

 • Zaraz ten filmik przetestuje na Jaśku :) Bo na razie zamęcza mnie Shrekiem – poszliśmy do kina na Ratatouille w połowie się znudził [nic dziwnego dopiero ma 2 lata] to odwrócił się w stronę projektorni i zażądał krzycząc na całą salę Shreka.

  Może zadziała?

 • Pingback: Od koparki do sterowca - podróż muzyczna : silva rerum()

 • Mam to samo z moim synkiem :) (Janek, 2 latka 2 miesiące). Bardzo mu sie spodobał filmik podesłany przez ciebie :) A tutaj możesz znaleść ulubione filmiki Janka: http://secondbrain.com/collections/170470 Miłego oglądania :D

 • o matko, taki maly i juz haker:_)

 • Joanna Grażyna Maria Grzechowiak

  że Grzechu porywa się na moją chrześniaczkę, skumać mogę (niezła partia) – ale że na własną ciotkę? ;PP