Mój kwiecień, czyli 30 dni w jednej notce

8 komentarzy

 1. CoSTa pisze:

  no killa, z niepaleniem to też się trzymam. niedawno było pół roku, jak fajki poszły w kąt. już mnie nie ciągnie zupełnie. kurczę, kto by się spodziewał, że to tak w sumie łatwo pójdzie…

  najlepsze życzenia z okazji tych wszystkich urodzin :)

 2. Maciej Strzelecki pisze:

  Dobrze, że żonie nic się nie stało.

  Odnośnie rzucania palenia. Wy Panowie stosujecie jakieś pastylki, gumy do żucia, plastry czy po prostu silna wola?

 3. CoSTa: dzięki za życzenia

  Maciej: tylko i wyłącznie silna wola – po prostu gdy urodził się da.killa 2.0 postanowiłem, że nie będę mu dymił i śmierdział. Wystarczyło.

 4. bmalkow pisze:

  Wiesz… Ja też jestem niewierzący, ale życzenia przyjmuję. Czemu mam się denerwować jak ktoś mi życzy czegoś dobrego?

 5. Riddle pisze:

  Śliczny chłopczyk :)

 6. CoSTa pisze:

  maciej: silna wola podparta prezentem rzeczowym spłacanym z siana z fajek. inaczej bym se tego maka nie kupił :). a że schudnąć mi się chce, to czas najwyższy na drugiego maczka :)

  to się sprawdza, serio. mieć jakiś cel.

 7. Jajcuś pisze:

  bmalkow: jak życzenia się praktycznie sprowadzają do „miłego weekendu”, nawet jeśli „Święta” są w treści, to ok. Ale jeśli życzenia sugerują, że mam się radować czymś, co mnie nie obchodzi… to mogą trochę wkurzyć. Zgaduję, że Łukasz dostał chociaż jedne takie…

 8. btd pisze:

  Gratulacje z niepalenia. V2.0 doceni to.

  To Twoja zona ostro jezdzi, bo to co napisales i fotka sugeruje ze nie zmiescila sie przy wyprzedzaniu ;-) (chyba ze inaczej bylo?)

  A zyczenia jesli wesolych swiat – spoko. A inne – po co skoro mnie wali kazde inne znaczenie poza 'jarymi godami’ – odradzaniem sie swiata po zimie?