Googlowy panel linków

Nie wiem dlaczego nikt z Google o tym nie pomyślał (a może pomyślał, tylko jest to wbrew ich wizji) i nie zrobił paska łączącego ich usługi i ułatwiającego przeklikiwanie się między nimi – na wzór tego który jest na stronach z okolic OSTG. Możliwość szybkiego przeskakiwania z wyszukiwarki do czytnika RSS czy grup dyskusyjnych zaoszczędziłaby mi sporo czasu i miejsca na pasku zakładek.

Wspomniałem o tym niedawno na joggerze alberhta:

Może jakiś kozak javascriptu pokusiłby się o napisanie skryptu dla Greasemonkey dodającego na stronach Google, Google Reader Gmail, Google Whatever paska linkującego do kompletu podstawowych usług, podobnego do tego na stronach OSTG (freshmeat, sf.net, /.)?

Nie liczyłem na zbyt wiele, ale kozak się pojawił :) Dzisiaj Riddle podrzucił mi odpowiedni skrypt dla Greasemonkey, który robi właśnie to czego potrzebowałem. Testuję go już jakiś czas i jest OK. Za dzień, dwa, jak nie znajdę jakichś błędów (a próbuję z całych sił, bo taka wredna dola testera :D) przytnę sobie listę linków do tych, których używam i będzie pełen luksus. Dziękuję autorowi i polecam.

Może Ci się również spodoba