da.killi w żłoby dano, w jeden WordPress, w drugi Jogger

9 komentarzy

 1. Cthulhu pisze:

  W sumie cię rozumiem. Gdybym ja pisywał więcej niż 2-3 notki miesięcznie to pewnie też bym się na swoje śmieci przeniósł. Jak narazie zostaję… ale któż może wiedzieć co przyniesie niedaleka przyszłość.

 2. AvantaR pisze:

  Smutno troche. Po za tym jakos stary layout bardziej mi sie podobal. W tym w jakims dziwnym miejscu te reklamy sa i w ogole ;)

 3. kameowy pisze:

  mi hosting @wordpress.com trochę nie odpowiada, ale póki co tak pozostanie… Poczekam do jogger2 i wtedy podejmę decyzje porównując obie możliwości… Gdyby w domu nie narzekali na kompa 24h/dobę to nie miał bym rozterek co do serwera… Tylko bym ustawił, żeby równolegle publikował na jogger’a – backup zawsze się przyda, a i dla użytkowników może lepsze takie rozwiązanie? Tylko z komentarzami byłby problem… ale też mogą być równolegle dodawane (tylko te co byłby na moim (załóżmy) wordpressie byłyby publikowane na joggerze bez linka do strony autora, ale to chyba mały problem ;)

 4. hnow pisze:

  według mnie szablon jest lepszy od tego z joggera…
  po drugie: faktycznie hosting na wordpress.com jest denny ale tylko przez brak wiekszej ilosći skórek pluginów etc. :D

 5. zolty pisze:

  Ech, da.killa rozdarty. Jeszcze trochę, a zacznie bloggera testować ;) A tak na poważnie. Wydaje mi się, że wordpress jest najwygodniejszy kiedy jest możliwość samemu dodania wtyczek czy nowych tematow.
  No i jak dla mnie tutaj jest dużo łatwiej pewne rzeczy w kodzie modyfikować. Trzy razy zabierałem się za robienie własnego szablonu dla joggera i trzy razy mi się nie udało. Może to kwestia moich wybitnych antytalentów programistycznych (webmasterskich), ale w wp modyfikacje przychodzą mi znacznie łatwiej :)

 6. kameowy pisze:

  da.killa, wrzuć może adres tego bloga do linków @dakilla.jogger.pl bo jak korzystam z przeglądarek, w których nie mam swojej historii to informacja, że to coś z golfem nie wystarcza do wpisania pełnego adresu… oki?
  dzięki…

  btw, muszę ten adres w końcu do delicious dodać…

 7. Bellois pisze:

  I tam, trzeba sie bylo na Jabbe przeniesc ;)

 8. da.killa pisze:

  Bellois: przeprowadzka na Jabbę nie miała sensu w moim przypadku, skoro chodziło mi o niezależność.

 9. da.killa pisze:

  kameowy: link na dakilla.jogger.pl wrzucony zgodnie z zamówieniem :)