Tam nie kupujcie

Jeżeli czyta tego bloga jakiś golfista, to chciałbym go przestrzec przed zakupami w sklepie internetowym należącym do firmy Bogi Golf. Adresu nie podam, bo nie chcę im podnosić googlalności.

Dlaczego odradzam? Ponad cztery tygodnie temu chciałem kupić u nich wędkę do wyławiania piłek. Taki sympatyczny i przydatny gadżet dla golfisty. Zaraz po zamówieniu napisał do mnie facet z firmy Bogi Golf z informacją, że nie mają chwilowo tych wędek i jeżeli zgodzę sie trochę poczekać, to poniżej dwóch tygodni je sprowadzą i wyślą. Zgodziłem się, chociaż mi się śpieszyło. Po upływie dwóch tygodnie nie było ani wędki ani informacji. Wysłałem tam jeszcze dwa listy z pytaniami, ale na żaden nie dostałem odpowiedzi. Po czterech tygodniach od zamówienia napisałem ostatni list – z prośbą, żeby się już moim zamówieniem nie interesowali i informację, że będę odradzał ich firmę każdemu kto się nawinie.

Rozumiem chwilowe braki, ale sprzedawanie towaru, którego się nie ma i nieodpowiadanie na listy klientów to nie jest sposób w jaki poważne firmy prowadzą działalność.

Może Ci się również spodoba