Już nie kangurzę

Poruszony przyznaną mi nagrodą zabrałem się za likwidację „hopkania” na moim joggerze. Zacząłem od pozbycia się listy czytywanych blogów, bo nijak się miała do rzeczywistości. Niektórych z nich już prawie nie odwiedzam a inne rzadko, za to sporej części feedów jakimi nakarmiłem mój czytnik RSS brakowało na liście. Zresztą gdybym wpisał chociaż jedną trzecią przeglądanych blogów, to lista zrobiłaby się absurdalnie długa.

Dołożyłem zamiast tego listę polecanych aplikacji. Moje ulubione oprogramowanie zasługuje na lansowanie :) Blok z lista programów nie jest na tyle długi, żeby mi przeszkadzał, więc zwijanie nie było potrzebne.

Zostało „hopkające” archiwum. Rozglądałem się za różnymi rozwiązaniami. Patrys zaproponował ciekawy i efektowny sposób na chowanie bloków, ale chyba zbyt przebajerzony, jak na moje skromne potrzeby. Skorzystałem za to z propozycji Riddla i użyłem tego samego skryptu, którym chowa listę blogów na swoim joggerze. Nie byłem do końca zadowolony z tego rozwiązania, więc gdy Rasheed pokazał mi czym on chowa swoje archiwum, zabrałem sie za wdrażanie. Przerobiłem nieco skrypt, tak by podmieniał też obrazek w linku odsłaniającym/chowającym listę linków i gotowe. Oto efekt – można podziwiać :)

Może Ci się również spodoba