Zostań posłem

Z Wyborczej:

Rozpoczął się nabór uczestników do nowego polskiego programu telewizyjnego pt. „Zostań posłem”, w którym weźmie udział czternastu uczestników

Poddani zostaną całodobowej obserwacji, twórcy programu chcą między innymi odpowiedzieć na pytanie, co tak naprawdę różni polityków od zwykłych ludzi i czy gwiazda reality show nie mogłaby okazać się lepszym kandydatem na posła niż niejeden zawodowy polityk.

Program będzie miał otwartą formułę, jego uczestnicy będą pod stałą obserwacją kamer, ale nie będą oni zamknięci czy odizolowani od otoczenia – wprost przeciwnie, będą mieli możliwość kontaktu i wymiany poglądów z innymi ludźmi.

Rozpoczęty właśnie casting potrwa około miesiąca. Sam program będzie zaś emitowany od połowy marca do połowy czerwca tego roku, w dwóch codziennych pasmach – popołudniowym i w prime time w TV 4.

Hmmm… Juz jednego posła z reality show mieliśmy i nie okazał się gorszy niż ekipy „zawodowców” z „Samoobrony” czy „LPR”

Może to dobry pomysł – wybieranie posłów esemesami? Do parlamentu i tak trafią różne cuda, a państwo mogłoby przynajmniej zarobić na opłatach za SMS. A jak frekwencja by wzrosła – wszyscy ci, którym nie chce się ruszyć do urny mogliby zgałosować nie ruszając się sprzed telewizora. Same zalety! ;-D

Może Ci się również spodoba