Strona źle działa w Firefoksie?

Zgłoś to! Robert Accettura i Asa Dotzler pracują nad rozszerzeniem pozwalającym na szybkie zgłaszanie stron źle działających lub całkowicie odmawiających współpracy z Firefoksem:

We need some feedback from you on a new webtool. I’ve been working with Asa on a new webtool to help some of the problems faced by the evangelism effort. The tool uses a Firefox extension to allow users to submit sites that block Firefox, misrender, mangle, bust, destroy, or otherwise molest Gecko in some way/shape/form. Most of the data collected is automated (all but problem description category, and a free comment area), and it’s completely guided. This forces users to submit valid clean useful data, with minimal effort.

Henrik Gemal zamieścił na swoim blogu kilka zrzutów ekranu pokazujących jak to rozszerzenie działa i oczywiście link do samego rozszerzenia.

Hmmmm… skąd tu teraz wziąć źle działające strony?

Może Ci się również spodoba

 • PeTe
 • Klisu

  A osiołki?

 • zgoda (jarek)

  "Nie działanie" jakiejś strony najczęściej objawia się padem ogólnym programu, więc to rozszerzenie na wiele się nie przyda — w tym momencie przydaje się Quality Feedback Agent, chociaż też nie wiem komu. Ktoś te dane z QFA analizuje w ogóle?

  Im się po prostu nudzi.

 • Jajcus

  zgoda: ty piszesz o błędach w Firefoksie. I od tego jest QFA, a nie Reporter Tool. Reporter Tool jest do zgłaszania źle zrobionych stron, tak aby brygady ewangelizacyjne Firefoksa wiedziały gdzie mają atakować i kogo prostować na właściwą drogę… ;-)

 • AvantaR

  Niech lepiej oni prostuja FF bo niestety nie jest wedlug mnie na tyle stabilny aby dac mu numerek 1.0 :/

 • marcoos

  zgoda: dane z QFA są jak najbardziej analizowane. Myślisz, że QFA sobie dołączają tak z nudów? ;-)