Ludzie gorsi od zwierząt c.d.

Nie wytrzymałem i centrum wsi na dobrze widocznym miejscu wisi teraz zafoliowana kartka z takim napisem:

Do bydlaka, który dzisiaj (23-12-2004) zabił psa

Mam nadzieję, że spotka cię jeszcze gorszy koniec, ty zwyrodniała kupo flaków udająca człowieka.

Taka kreatura nie zasługuje na to by ją ziemia nosiła.

Mam nadzieję, ze ta świnia to przeczyta…

Może Ci się również spodoba

 • sznik

  Przeczytać może i przeczyta, ale czy zrozumie.

 • DoomHammer

  Będąc pacyfistą w takiej sytuacji moge powiedzieć jedon: jak dorwiesz gnoja, który to zrobił spraw, żeby miał dużo czasu w szpitalu na przemyślenie swej postawy…

 • dfx

  Ludzie robią takie i gorsze rzeczy zwierzętom. (Jaki zbieg okoliczności, że się przed chwilą nasłuchałem kilku takich historii :/.) Nie tylko zwierzętom. I to dzieje się cały czas. Taka myśl w świątecznym klimacie.

 • dfx

  Jest też opcja, że temu ktosiowi, to co zrobił zwichnie psychikę do końca życia. Mój kumpel opowiedział mi, że kiedy miał 16-18 lat, jego gospodarstwo nawiedzał jakiś bazpański pies. Matka kumpla uznała, że stanowi on zagrożenie i że należy się psa pozbyć. Zadanie spadło na wiadomo kogo. Kumpel najpierw zwierzaka oswoił, potem powiesił go na drzewie. Pies nie dusił się, więc kolega zaczął okładać go kijem aż zatłukł na śmierć. Kumpel wyraził skruchę i założę się, że ten grzech młodości nie raz nie dał mu spać w nocy.

 • mioll

  jezu…

 • rmrmg

  A masz może jakieś podjerzenia kto to mógł być jeśli tak to warto by było zawiadomić policje prokurature czy cos. AFAIK za znęcanie się nad zwierzętami są jakieś kary. Pewnie nikogo nie ukarzą ale może będzie troche szumu może sprawca poczuje ze to nie była rzecz.