Telekompromitacja kontratakuje…

4 komentarze

 1. shae pisze:

  Widzę, że moje problemy z rachunkami nic przy Twoich…

  Heh. Przed rezygnacją z pakietów [kilka lat temu] było dużo kłopotów z rachunkami. Tata na jednej umowie podpisywał i rozwiązywał ją coby mieć pakiety tylko na 1 miesiąc. W umowie było napisane, że trzeba to zrobić miesiąc wcześniej, więc takie rozwiązanie było dobre i babka przyjęła je bez sprzeciwu… Dostaliśmy wtedy przez jakieś 4 miesiące około 10 faktur korygujących. W jednym miesiacy przyszły 3, trzeba było spędzić kilka godzin żeby coś z nich zrozumieć. To było piękne :)

  Ostatnio znów były kłopoty. Po przerwie od TPSA znów do nich wróciliśmy – zakładając Neo. Było dużo kłopotów [długo by pisać], w każdym razie wynik jest taki, że 2 msce po rejestracji dostaliśmy dwie faktury korygujące :P

  Narazie jest spokój, ale to pewnie cisza przed burzą…

 2. zolty pisze:

  Szczerze współczuję. TPSA ma wielki bajzel wszędzie. Ostatnio byłem u rodzinki i opwiadali mi o przygodach w BOKu. Chcieli tylko zmienic adres, bo rachunki przychodzily na niewłasciwy. Zadzwonili na ichnią Blue Line i oczywiście miła pani powiedziala, ze zdaje sie wszystko zrobione. A jakze! Guzik zrobione. Potem wybrali się do ich Biura. Gość zmieniał adres przy nich, a rachunki dalej szły na zły adres. I tak chyba ze trzy razy.

  Mi pozostaje się tylko cieszyć, że nie jestem ich abonentem i nie korzystam z ich usług w żaden sposób. Bo chyba, nawet moj dostawca dzierżawi łącze od kogos innego.

 3. siwa pisze:

  Ja chcialam nie na temat :)

  Doszło, dziękujemy, dziękujemy :)

  Bonusa się nie spodziewalismy! W chwili obecnej problemem jest CO pierwsze ;) Prowadzi Lara ze Star Trekiem ;) Reszta jak Ci JID ruszy

 4. da.killa pisze:

  :)