To już jutro

Już jutro wielki turniej. Dzisiaj skończyliśmy przygotowania pola – wszystko wykoszone jak należy, greeny wypiaskowane i zwałowane, jeden dołek przedłużony. Zrobiliśmy wszystko co do nas należało, reszta w rękach i kijach graczy.

Przez cały ten tydzień gracze obu drużyn mogli trenować za darmo. Z bydgoskiej pojawiła się większość, a z toruńskiej tylko trzy osoby. Tacy są pewni siebie, że nie chcieli poznać pola, na którym będą grać? Na dodatek te trójka zdziwiona, że trening za friko. Tak przecież jest na wszystkich polach – dzień przed turniejem to dzień darmowaego zapoznania się z polem dla wszystkich graczy. Ale skoro oni przed pierwszą częscią Turnieju Miast zrobili płatne treningi (40 zł), to teraz nic dziwnego, że nie wierzyli w cały darmowy tydzień. Co oni, naszej strony nie czytają?

Dzisiaj zrobiło się w końcu trochę cieplej, ale teraz zaczęło padać. Ciekawe jaka jutro będzie pogoda… Jaka by nie była – gramy! „Dla golfisty nie ma złej pogody na golfa, najwyżej nieodpowiedni ubiór” – mówi stare powiedzenie.

Kiepska wiadomość z ostatniej chwili – nasz rezerwowy się nie pojawi. Trzeba szybko załatwić kogoś innego, kto w razie czego mógłby zastąpić jednego z podstawowej dwunastki.

(NP: Fatboy Slim — The Joker (feat Bootsy Collins)

Może Ci się również spodoba