Ghost In The Shell 2: Innocence OST

Właśnie słucham ścieżki do drugiej części mojego ulubionego filmu animowanego. „GITS2: Innocence” jeszcze nie widziałem *), więc muzyka, poza fotosami, jest jedynym sposobem by poczuć choć trochę jego smak.

Wiedziałem czego się po płycie podziewać i zaskoczenia nie było. Bardzo podobna do soundtracku pierwszej części. Chociaż momentami można się nabrać, że to OST do „Terminatora 2”. A to dobrze.

Dobrze się słucha, ale raczej to muzyka hermetyczna – wielu osobom się nie spodoba, ale jak już chwyci, to na zabój. :)

*) Ani na Stopklatce, ani na FilmWebie nie znalazłem żadnej informacji o szansie na wejście do polskich kin. Czy w takim razie byłbym usprawiedliwiony, gdybym ściągnął sobie ten film z P2P?

(NP: Kenji Kawai — Etorofu)

Może Ci się również spodoba

 • Krzysz

  Byłbyś jak najbardziej, ja tak zrobiłem :)

  Naprawdę warto.

 • Wampirek

  Oglądałem. IMO część pierwsza była o wiele lepsza (jeśli chodzi o treść).

 • Sky Ace

  Chodziły jakiś czas temu takie plotki, że ma niby być. Ale tak prawdę mówiąc, jak nie ściągniesz, to nie obejrzysz, ewentualnie poczekasz sobie na ten film jeszcze co najmniej z rok. Niestety.

  Ten film, mimo że na 100% warto go obejrzeć, nie sprzeda się u nas. Za mało jest po prostu osób, które coś z niego zrozumieją, spora część oleje, bo to przecież animowane, więc pewnie bajka. Część przyszłaby z dzieciakami, a potem byłby szum, że jak to, animowane, dla dzieci, a krew, nagie kobiety…

  Ogólnie nic fajnego dla dystrybutora, a biorąc pod uwagę wyniki kasowe filmów Miyazakiego – nawet samobójstwo. Nie sądzę więc, żeby któryś się na to porwał. Oczywiście, mogę się mylić. :) Jeśli stanie się inaczej, to będę miło zaskoczony i kino oczywiście odwiedzę. :)

  A co do muzyki – mnie osobiście się specjalnie nie podoba. Sama z siebie usypia mnie dość skutecznie.

  Zapewne w połączeniu z obrazem byłoby lepiej. :)

 • Jazzu

  Ja również oglądałem. Przyznam szczerze, że mało z tego zrozumiałem. Dlatego ściągam teraz z netu seiral Ghost in The Shell: Stan Alone Complex – może on więcej mi wyjaśni :).

  Dla zainteresowanych: ściągajcie aviki grupy iNOS – każdy zajmuje 350 MB i jakość jest idealna.

 • batou

  Ja tam jeszcze kilka miesięcy poczekam. A później rozejrzę się za jakimś DVDripem. Wolę OST'y z serialowego GITS'a.

 • Neoporteria

  A jak ściągnąć z neta "Stand Alone Complex"? Powiedzice czy da się przez program typu kazaa?

 • da.killa

  Najlepiej przez bittorrent