A pies?

Dziwne… Właśnie zdałem sobie sprawę, że właściwie (nie licząc jednej notki) nic nie pisałem o naszym psie. Codziennie zabiera mi tyle czasu, a ja ani słowa. A byłoby o czym pisać – chociażby o tym, że nienawidze spacerów (i wszelkiego sportu), a przez tą kudłatą łajzę codziennie zasuwam ładnych parę kilometrów. Albo o mojej walce z jego ochotą na rządzenie w stadzie czy szkoleniu (opanował już „siad!” i „do mnie!” – jak na czteromiesięcznego to chyba nieźle, co?). A ja nic, tylko o jakiś durnych programach piszę. Chyba giczeję…

Dopiero co odpocząłem po dzisiejszym spacerze z Bono i od razu nadrabiam psio-joggowe zaległości wrzucając zdjęcie tego łajdaka po wyjściu ze stawu.

(NP: Prodigy — Memphis Bells)

9 komentarzy

 1. Wampirek pisze:

  Śliczna piesa :D Puść go na pole golfowe, nie będziesz misiał na spacery chodzić ;P

 2. da.killa pisze:

  Po polu uwielbia biegać, ale przeszkadza graczom – goni piłeczki, kładzie się na greenie, kradnie buty i czapki, kopie dziury i … (przepraszam za dosadność) sra gdzie popadnie.

  Po prostu katastrofa.

 3. da.killa pisze:

  A poza tym ten drań może cały dzień biegać, ale jak wieczorem nie zrobimy paru kilometrów, to go energia rozpiera do póóóóóóóźna w nocy. :(

 4. Wampirek pisze:

  Rozrywkowy zwierzak ;D I towarzyski ;)

 5. da.killa pisze:

  Jeszcze jak… Ech…

 6. rmrmg pisze:

  Piękny pies i spacery lubi, super :)

  /me lubi długie spacery z psami, moze dlatego, że nie ma własnego

 7. da.killa pisze:

  Możesz wpadać co dzień – będę pożyczał Ci swojego na spacer całkiem za friko :)

 8. rmrmg pisze:

  Nie no ta Olszewka jest na drugim końcu Polski, a już się tak cieszyłem. Mógłem sie domyśleć ze musi być jakis haczyk ;)

 9. da.killa pisze:

  To może chociaż raz na tydzień? Zawsze ten jeden spacer by mi odpadł :)